Kendi başınıza taşıyamayacağınız birkaç parça eşyalarınız için geniş kapsamlı evden eve taşımacılık hizmet almak istemiyorsanız ABS Taşımacılık Man&Van hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Eğer sadece birkaç parça büyük eşyanın taşınması gerekiyor ve küçük bir apartman dairesinde yaşıyorsanız bu hizmet tam size göre.

Eşya taşıma konusunda size yardımcı olacak iki eleman gönderdiğimiz Man&Van hizmetlerimizde ayrıca eşyalarınızın tamamını alacak bir kamyoneti de hizmetinize veriyoruz. Kamyonetlerimizde gerekli tüm araç gereçler bulunduğu gibi her bir kamyonette, eşyalarınızın taşınmasıyla ilgilenecek iki personel görev almaktadır. Bir odadan daha büyük apartman dairelerinin taşınmasında genellikle Man&Van hizmetlerimize ihtiyaç duyulmaktadır.

Küçük ölçekli taşıma işlerinizde size en makul fiyatlarla ve en kaliteli şekilde hizmet vermek için uzmanlaşan ekibimiz, daha büyük ölçekli taşıma işlerinizde de yanınızdadır.

Fiyatlandırma Rehberi

Man&Van hizmetlerimizde ücretlendirme saat başına olarak belirlenmektedir. Taşınma işlerinize yardımcı olmak üzere size iki profesyonel eleman ve bir adet kamyonet gönderiyoruz.

Saatlik Ücret: Hafta içi minimum 2 saat olmak üzere iki yardımcı ve kamyonet kiraladığınız hizmetlerimiz için saatlik 70 Pound ödeme yaparsınız.

Günlük Ücret: Kamyonet ve iki elemandan oluşan ekibimizi günlük olarak kiralama bedeli 380 Pound olup, günlük çalışma periyodu 9 saat olarak belirlenmiştir.

Hafta Sonu: Hafta sonları minimum 4 saat olmak üzere kamyonet ve iki elemandan oluşan ekibimizi 380 Pound ödeyerek kiralayabilir, 4 saatten sonraki her bir saat başına sadece 70 Pound ödersiniz.

Eğitim ve kurs için yurtdışına çıkmak, öğrenciler arasında her yıl biraz daha popüler hale geliyor. Bu uzun süreli eğitimler için birçok eşyaya ihtiyaç duyulurken seyahat planları yapılırken ilk önce bagaj ücretlerinin ne kadar yüksek olduğu fark ediliyor. Tayland’a yapacağınız uçak yolculuğunda yanınızda götüreceğiniz ağır sırt çantası veya bir yıllık eğitim için ABD’ye götüreceğiniz birkaç büyük bavul için yüksek bagaj ücretleri altında ezilmeyin. ABS Taşımacılık olarak öğrencilere özel, tüm uluslararası taşımacılık hizmetlerinde %10 indirim uyguluyoruz! İster yurtdışına ilk çıkışınız ister öğrenci yurduna yerleşmek için eşya hazırlıyor olun, yeni evinize yerleşmenizi kolaylaştıran taşımacılık hizmetlerimizle sizlere çok daha düşük maliyetli çözümler sunuyoruz. Uygun fiyatlı uluslararası taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken Ulusal Öğrenci Birliği kartınızı almanız ve bizimle iletişime geçmeniz.

Aberdeen’den Brigton’a kadar 45’in üzerindeki ofisimizle İngiltere’nin neresinde olursanız olun, öğrenci eşyası taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Küçük ölçekli taşımacılık hizmetleri de sunan firmamız, tüm eşyalarınızı taşımakla uğraşmaya gerek kalmadan işleri çabucak halleden ekibiyle çok daha az eşyayla seyahat etmenizi sağlıyor ve ihtiyacınız olan her konuda tavsiyeler de bulunuyor.

Öğrencilere Uygun Fiyatlı Taşımacılık Hizmetleri

Küçük ölçekli öğrenci eşyası taşıma hizmetlerimiz sayesinde büyük ölçekli taşıma hizmetleri için yüklü harcamalar yapmanıza gerek kalmıyor. Ek olarak sadece Ulusal Öğrenci Birliği kartınızı göstererek, %10 indirimden de faydalanabilirsiniz.

Uluslararası taşımacılık firması olarak öğrencilere sadece İngiltere içinde hizmet vermiyor, Avrupa veya ABD’ye yapacağınız uzun süreli eğitim seyahatleriniz için de uygun fiyatlı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Eşyalarınızı taşımadan önce veya sonra kiralık ev ararken veya yurt seçeneklerini değerlendirirken eşyalarınızın açıkta kalmaması için depoya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sadece bir koliden evinizin tüm eşyalarına kadar her nitelik ve nicelikteki eşyanız için depolama hizmeti de veriyoruz.