Skip to Content

Blog

Yurtdışına Eşya Taşıma

Yurtdışına Eşya Taşımanın Kolay Yolu

Gümrük giriş-çıkış işlemleriyle uğraşmadan ve yol boyunca eşyalarınızın başına ne geleceğini düşünmeniz gerekmeden ev ve işyerinizin tüm eşyasını, Avrupa’nın dört bir noktasına kısa sürede ve çok uygun fiyatlarla taşıyoruz. ABS Transport olarak geniş bir filo ve iletim ağına sahip olduğumuz için ihtiyaçlarınızın tamamına güvenilir çözümler sunabilmekteyiz. Yurtdışına eşya taşıma konusunda İngiltere’den Avrupa ülkelerine kadar oldukça geniş bir nakliyat ağına sahip olan firmamız eğitim için yurtdışına giden öğrencilerden evini yabancı bir ülkeye taşımak isteyen ailelere kadar tüm müşterilerine pratik çözümler sunmakta, taşınacak eşyanın nitelik ve niceliğine göre nakliyat için en uygun araç ve ekipmanları kullanmakta.

Yurtdışına hızlı eşya gönderimi, denizyoluyla iletim ve uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sunan ABS Transport sayesinde yurtdışına eşya taşımak için havayolu şirketlerinin yüksek tarifeli hizmetlerine mahkum kalmıyorsunuz. Firmamız uluslararası eşya taşımacılığının en zor alanlarından olan sanat eseri ve antika eşya nakliyatı alanında da uzun yıllardır faaliyet göstermekte, yurtdışına antika eşya ve sanat eseri taşıma hizmetlerinden faydalanan müşterilerinin tamamını memnun edecek kadar üst düzey bir kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. En nadide parçaları bile hasarsız şekilde dünyanın dört bir yanına taşıyan uzman ekiplerimizin, sizin de eşyalarınızı aynı özenle arzu ettiğiniz adrese ileteceğinden emin olabilirsiniz. Yüksek değere sahip gönderimleriniz için ayrıca sigortalı uluslararası nakliyat hizmetlerimi de bulunmakta.

Ülkemizden İngiltere ve İrlanda’ya eşya taşımak isteyenlere pratik ve oldukça cazip fiyatlara sahip yurtdışına eşya taşıma hizmetleri sunan şirketimiz ayrıca Avrupa’nın tüm merkezlerinde kurumsal iş ortaklarıyla eşya gönderimi konusunda sınırları ortadan kaldırıyor. Eşyalarınızın taşınması esnasında ihtiyaç duyacağınız kolileri hiçbir ek ücret talep etmeden karşıladığımız ve nakliyat elemanlarımızı işlerinizi kolaylaştırmak için görevlendirdiğimiz ev taşımacılığı hizmetlerimizden uluslararası antika taşımacılığına kadar ABS Transport olarak tüm müşterilerimize aynı kalite anlayışıyla hizmet veriyoruz. Yurtdışına eşya gönderimi hizmetlerimizde eşyalarınızın sapasağlam bir biçimde istediğiniz adrese iletilmesine gösterdiğimiz özeni, aynı şekilde eşyalarınızın gecikme olmaksızın istediğiniz tarihte teslim edilmesi konusuna da gösteriyor ve gecikmelere izin vermiyoruz.

0 3 Continue Reading →

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Avrupa’ya Ev Taşıyanlar İçin Profesyonel Çözümler

Eşya taşımacılığının deneyimli markası ABS Transport, dünyanın dört bir yanına makul fiyatlarla eşya gönderimi imkânı sunarken evini yurtdışına taşımak isteyenleri de unutmuyor. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerimizle taşınma işi yorucu ve bütçe sarsan ağır bir yük olmaktan çıkarak, firmamızın profesyonel hizmet anlayışı sayesinde sorunsuz geçen bir sürece dönüşüyor.

Ülkemizde şehir değiştirmek için evini taşıyanların katlandığı zorluklar ve amatörce hizmet veren nakliyat firmaları yüzünden karşı karşıya kaldığı sorunlar bir kenara dursun, aynı semtte mahalle değiştirmek üzere evini taşımak dahi oldukça zorlu bir süreç olabiliyor. Özellikle hizmet alınan nakliyat firmasının profesyonellikten uzak, özensiz ve bilgisizce hizmet veriyor ya da vermeye çalışıyor olması durumunda birkaç sokak öteye taşınırken bile pek çok problemle karşılaşılması olası. Uluslararası nakliyatın her alanında, uzun yıllardır kurumsal hizmet anlayışıyla hizmet veren ABS Transport ise yurtdışına sanat eseri ve antika eşya dahi taşıyacak kadar gelişmiş bir hizmet anlayışı sunduğundan, evinizin eşyalarını da aynı titizlik ve profesyonellikle taşıyacağından emin olmanızı sağlar. Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetlerinde ücretsiz keşifle eşyaların sayısına ve özelliklerine göre taşınma planı oluşturan şirketimiz, böylece taşınma günü geldiğinde her şeyin önceden planlandığı şekliyle yani hiçbir sorun yaşanmadan hallolmasını sağlamaktadır. Ekipman ve nakliyat aracı ev eşyalarına göre seçildiğinde bu gibi konularda hiçbir sorun yaşanmamakta, ayrıca nakliyat ekibimiz güler yüzlü ve eğitimli çalışanlardan oluştuğu için eşyalarınız nakliyat araçlarına hiçbir suretle hasar görmeden yüklenir.

Yurtdışına onlarca noktada ofisi ve kurumsal iş ortaklığı bulunan firmaların merkezleri bulunan ABS Transport olarak uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir taşınma deneyimi vaat ediyoruz. Gümrük işlerinden diğer evrak işlemlerine kadar deneyimli ekibimiz size her konuda yardımcı olarak, yurtdışına ev taşımak gibi zaten yeterince stresli olan bir işin ağır yükünü omuzlarınızdan almaktadır. Avrupa’nın her yerine ve üstelik fahiş fiyatlarla değil, her bütçeye hitap eden çok cazip fiyat seçenekleriyle ev eşyası taşıyor ve ayrıca müşterilerimizin sigortalı uluslararası taşıma taleplerine de yanıt veriyoruz.

0 0 Continue Reading →

Türkiye İngiltere Arası Nakliyat

Evinizi İngiltere’ye Taşımak Mı İstiyorsunuz?

Türkiye’deki evini İngiltere’ye taşımak isteyen herkes gerekli vize işlemlerini ve yolculukla ilgili tüm detayları ayarladıktan sonra sıra evin tüm eşyasının yeni adrese taşınmasına gelir. Semt içinde ikamet değişikliği yapıldığında bile ev eşyalarının taşınması zorlu bir uğraşa dönüşürken tüm bu eşyaların başka bir ülkeye, İngiltere’ye taşınmasıysa daha da güç bir iştir. Türkiye İngiltere arası nakliyat hizmetlerini, tüm bu zorluklarla uğraşmanıza gerek kalmayacak pratiklikte sunan ABS Transport ise her bütçeye uygun uluslararası taşımacılık hizmetleriyle yanınızda.

Evinizin eşyaları arasından sizin için en değerli ve en çok ihtiyaç duyacağınız eşyaları seçmeniz durumda dahi kilolarca ağırlıkta ve geniş alan kaplayan kolilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Metreküp ve ağırlığa göre uluslararası nakliyat işlemlerine fiyat biçen kargo şirketlerinden yardım almaksa tahmin edilenden çok daha yüksek bir harcama yapılmasına yol açabilir. Eşya taşımacılığı konusunda uluslararası deneyimi bulunmayan firmalara güvenilmesi durumundaysa alınan risk, fiyat konusunda sağlanan avantajdan çok daha büyük olacaktır. Firmamız bu sebeple uzun senelerin deneyimine sahip profesyonel ekiplerle nakliyat işlemlerinizi Londra’daki merkezinden yönetmekte, gümrük işlemleri dâhil sizlere tüm evrak işlemlerinde yardımcı olmaktadır. Havaalanındaki uluslararası taşımacılık firmalarının talep ettiği yüksek ücretlerin aksine birçok indirim avantajı sunan ABS Transport, bütçenizi zorlamaksızın evinizin tüm eşyasını İngiltere’deki yeni adresinize ulaştırır. Sigortalı uluslararası eşya gönderimi, uluslararası antika eşya ve sanat eseri taşımacılığı, kargo gönderimi gibi birçok alanda faaliyet gösteren şirketimiz evden eve nakliyat ihtiyaçlarına da güvenilir çözümler sunar.

Yurtdışına taşınacak eşyalarınızı için ücretsiz keşif hizmeti veren ekspertizlerimiz böylelikle taşınma günü hiçbir aksilik yaşanmamasını ve taşınma planlamanızı önceden yaparak, eşyaların taşınacağı gün her şeyin problemsiz halledilmesini sağlar. Titiz çalışan, güler yüzlü ekibimizse koli ihtiyaçlarınızı ücretsiz karşıladığı gibi özel muhafazayla taşınması gereken eşyalarınız için uygun özelliğe sahip nakliyat araçları kullanır. Yorucu ve karmaşık evrak işleri için günlerinizi harcamadan ekibimize güvenerek, tüm bu gümrük işlerinin tarafından halledilmesini sağlayabilirsiniz. Siz İngiltere’de yeni yaşamınızla ilgili diğer konuları düşünürken ekibimizin tüm eşyalarınızı hasarsız, herhangi bir gecikme yaşanmadan yeni evinize ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

0 0 Continue Reading →

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılığın Normlarını Belirliyoruz

Evini taşıması gereken herkes, eşyalarını teker teker kolilere yerleştirmek ve mobilyalarını dikkatli bir şekilde sökmek gibi pek çok yorucu işe katlanmak zorunda kalırdı, en azından ABS Tranport’un sunduğu evden eve taşımacılık hizmetlerine kadar… Bütün bu toparlanma işlerin taşındıktan sonra tekrar edilmesinin gerekmesi yani eşyaların bu defa da kolilerden dışarı çıkartılması, ev taşımanın her iki adreste de zor bir iş olmasına neden olur. Ev taşımak bu kadar zorken bu işi günümüz şartlarında daha da zor bir hale sokansa, ailelerin güvenebileceği ve makul fiyatlı nakliyat firması bulmasıdır. Firmamız bu zorluğu ortadan kaldırarak güvenilir nakliyat çözümleri sunmakta, üstelik dünyanın dört bir yanına eşya taşıyan şirketimiz tüm bu kurumsal nakliyat çözümlerinden bütçenizi zorlamadan yararlanmanız için en cazip fiyatlarla çalışmakta.

Firmamız yurtdışına eşya taşımacılığı dâhil, evden eve nakliyatın her alanında profesyonel ekiplerle çalıştığından sizlere garantili hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimiz evini ister yurt içinde herhangi bir yere isterse de Avrupa’nın herhangi bir kentine taşıyor olsun eşyalarının zarar görmeyeceğinden zaten emin olduğundan, taşınmayla ilgili farklı konulara odaklanır. Müşterilerimiz eşyalarına zarar vermeyeceğimizden emin olduğu için yıllardır İngiltere’den Almanya’ya nakliyat ihtiyaçlarının tamamında firmamızı tercih etmekte, bu sayede hem güvenle eşya taşımanın rahatlığını yaşamakta hem de astronomik meblağlar talep eden şirketlere mahkum kalmaktan kurtulmakta. Şirketimizin hizmet politikası gereği yurtdışına eşya taşımacılığı hizmetlerimiz de öğrencilere özel indirimler uygulayarak, yurtdışına dil ve mesleki eğitim almaya giden öğrencilere bütçe dostu çözümler sunmaktadır.

Uluslararası nakliyatın her alanında faaliyet gösteren firmamız yurtdışına antika eşya ve sanat eseri taşımacılığı gibi büyük özen ve tam anlamıyla profesyonellik isteyen alanlarda da uzmanlaşmış olduğundan, evinizin taşınması için ABS Transport’un en güvenilir seçim olacağından emin olabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz evinizin eşyalarının taşınması için asansör dâhil ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlara sahip olduğu gibi, eşyalarınızın nicelik ve niteliğine göre en uygun nakliyat araçlarıyla evinize gelir. Koli ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra eksperlerimiz ücretsiz keşif yaparak, taşınma öncesinde tüm işlerin kusursuz şekilde yapılmasını sağlayacak gerekli planlamaları yapar.

0 0 Continue Reading →

Eşya Depolama Fiyatları

Eşyalarınız Güvenlik Sistemli Depolarımızda Güvenle

Uluslararası eşya taşımacılığının güvenilir ismi olan ABS Transport, yurtdışında eşya depolama ihtiyaçlarınıza da nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi garantili ve her bütçeye uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Eşya depolama fiyatları konusunda endişeye yer bırakmayan firmamız Avrupa’nın dört bir yanına yayılan geniş nakliyat filosunun yanı sıra depolama konusunda da birçok seçeneğe sahiptir. Avrupa ülkelerinin merkezlerinin dışında pek çok şehirde eşyalarınız için depolarımız bulunduğu gibi ayrıca onlarca kurumsal iş ortağımız sayesinde arzu ettiğiniz tüm şehirlerde de depo ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Eşyalarınızın güvenliği için 7 gün, 24 saat sürekli gözetim altında tutulan depolarımızda güvenlik, eğitimli ve deneyimli ekipler tarafından sağlanır.

Yerel depolama hizmetlerimiz sayesinde depoya ihtiyacınız olduğunuzda eşyalarınızı kısa veya uzun bir zaman boyunca muhafaza altına almak için küçük bir servet ödemenize gerek kalmıyor. Evinizdeki birkaç küçük parça eşyayı kısa süreliğine depolamaya ihtiyaç duyduğunuzda bizden yardım isteyebileceğiniz gibi, ev ve işyerinizin tüm eşyalarını koyabileceğiniz geniş bir depolama alanına ihtiyaç duyduğunuzda da şirketimizin depolarından birini seçebilirsiniz. Depolama fiyatları konusunda sizlere en uygun seçenekleri sunmanın yanı sıra eşyalarınızın güvenliğini de garanti altına alıyor, kıymetli eşyalarınız için sigortalı depolama imkânı da sunuyoruz. Gece görüşlü kamera sistemleriyle güvenliği üst düzeye çıkartılmış olan depolarımız günün her saati CCTV kameralarla gözetlenmekte, hırsızlık gibi ihtimaller de göz önünde bulundurularak depoların hepsinde alarm sistemleri kullanılmaktadır.

Eşyalarınızın depolarımıza nakledilmesinde pratik çözümler sunan ekibimiz ayrıca depodan çıkartılan eşyalarınızı yine aynı özenle arzu ettiğiniz adrese taşımaktadır. Depoya alınma işleminden depodan çıkışı yapılan eşyaların adrese teslimine kadar tüm süreçlerde her müşterimizin eşyasına ayrı bir ekip görevlendiriyoruz. Özel koli ve ambalaj seçeneklerimizde bulunduğu için eşyalarınızın iklimsel şartlardan etkilenmeden, depoda beklediği süre zarfında zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Kayıp ve hasara karşı sigortalı nakliyat hizmetlerimizdeki gibi depolama seçeneklerinde de eşyalarınızı sigorta güvencesi altına alma imkânına sahipsiniz. Taşınacağınız güne kadar eşyalarınızı sizin için muhafaza eden ve istediğiniz tarihte titiz çalışan ekiplerle eşyalarınızı depodan alan ABS Transport ekibi, bu sayede taşınmanın uzaması veya ileri tarihe ertelenmesi gibi durumunda bile mağduriyetini önler.

0 0 Continue Reading →

Strese Girmeden Ev Taşımak Mümkün

ABS Transport olarak Avrupa’nın dört bir yanına eşya taşımacılığı yaptığımız yıllar içinde edindiğimiz deneyimi, evinizi gerek yurtiçi gerekse de yurtdışına taşımanız gereken durumlarda size rahatlık olarak sunuyoruz. Bu rahatlık sayesinde tüm işleri uzman ekibimizin ellerine bırakabilir, evinizi ister farklı bir kente isterseniz de yurtdışına taşıyor olun strese girmeden tüm işlerin hallolmasını sağlayabilirsiniz. ABS Transport güvencesiyle sunulan tüm evden eve nakliyat hizmetleri eşyalarınızın koli ve paketlenmesinden başlayarak, taşınma işlemlerinin tüm aşamalarında zahmete girmenizi engeller. Eşyalarınıza uygun araç bulmak uğraşmanıza gerek bırakmayan firmamız aynı şekilde evinizi yurtdışına taşımak istediğiniz durumlarda gümrük işlemleri ve evrak işleriyle günlerce uğraşmanıza gerek bırakmaz.

Eşya taşımacılığı konusunda tüm uluslararası akreditasyon süreçlerini başarıyla tamamlamış olan firmamız Avrupa’nın dört bir yanına, uzun yıllardır binlerce ev eşyasını sorunsuz taşımış ve hala taşımaya devam etmektedir. Bu deneyim sayesinde evinizin taşınma sürecinde tüm müşterilerimize büyük kolaylık sunuyor, keşif aşamasından itibaren ihtiyaç duyulan her adımda müşterilerimizin yanına yer alıyoruz. Hizmetlerinin merkezinde her zaman için müşteri memnuniyeti yer alan ABS Transport ekibi evin taşınmasından haftalar öncesinden eksperler yardımıyla eşyaların nasıl taşınacağını planlar, tüm bu planlama sürecine sizi de dâhil ederek hizmetlerden memnun kalmanız için titiz çalışır. Taşınmak istediğiniz zaman aralığı, eşyalarınızın niceliği ve niteliği, nereye taşınacağınız gibi tüm detayları değerlendiren uzmanlarımız size özel bir taşınma planlaması yapar. Böylelikle taşınma günü geldiğinde ekibimizde görev alan tüm profesyoneller ne yapacağını tam olarak bilir, herhangi bir problem veya aksaklık yaşanmaksızın eşyalarınız asgari süre zarfında yüklenir.

Yeni model araçlardan oluşan, geniş bir filoya sahip olan firmamız eşyalarınıza uygun yapıda nakliyat araçlarıyla taşımacılık yaptığı gibi bu eşyaların yüklenmesi ve boşaltılması gibi konularda da amatör kişilerle çalışmaz. Eğitimli ve eşya taşımacılığı konusunda iş deneyimi olan profesyonellerden oluşan ekibimiz, eşyalarınızın tamamını dikkatlice taşır. Firmamız zaten uluslararası antika eşya taşımacılığı alanında da faaliyette olduğundan, parasal değeri yüksek ve hassas eşyaların uzun mesafelerde nasıl taşınması gerektiğini çok iyi bilmektedir. Ev taşımayla ilgili her türlü sorunuz için bize ulaşmanız yeterli.

0 0 Continue Reading →

Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları

Ev taşımak ülke içinde olduğunda bile zaten yeterince zahmetli ve stresli bir işken evin tüm eşyalarının bir de farklı bir ülkeye taşınması, çok daha yorucu ve stresin hat safhada yaşandığı bir süreç olacaktır. Yurtdışı eşya taşıma fiyatları konusunda bilgi almak için tanınmış uluslararası nakliyat firmalarının web sitelerini ziyaret edenler yüksek fiyatlar karşısında bütçe hesapları yapmaya başlarken birçok aile ve bireyse evini taşımak için yerli nakliyat firmalarına başvuruyor. Geçen yıllar içinde yurtdışında yaşayan ve farklı ülkelerde yeni bir yaşama başlama arifesinde olanları bilindik birkaç markanın tekelinden kurtaran yerli uluslararası nakliyat firmaları, çok daha düşük bir harcamayla ve güvenle taşınma işinin yükünden kurtulma imkânı sunuyor.

Eğitim veya çalışma gayesiyle yurtdışına gidecek ve uzun süre boyunca yabancı bir ülkeye yaşayacağı için ev konforuyla konaklamak isteyenler, her ay yüksek meblağları otellere veya konforsuz apart odalarına harcamak istemiyor. Uzun süreli yurtdışı konaklamalarda her zaman en ekonomik ve rahat alternatif kendi evini tutmak olduğundan, yeni evini döşemek için sıfırdan eşya alışverişine para harcamamak isteyenlerin tercihi evini taşımak oluyor. Zaten kullandığı, alışık ve konforundan memnun olduğu eşyalarını yurtdışındaki yeni yaşam alanına taşımak isteyenlerin nakliyat konusunda tercih edebileceği yerli firmaların sayısı ise son senelerde bir hayli artmış durumda. Bu firmalar geçen yıllar içinde edindiği tecrübeyle müşterilerine problemsiz ve piyasaya nazaran çok daha makul fiyatlı evden eve uluslararası taşımacılık hizmetleri sunuyor.

Yerli firmaların ev eşyalarını yurtdışına taşıma konusunda sunduğu hizmetler daha cazip fiyat aralığında olsa da, tabi bu durum hizmet veren uluslararası nakliyat firmalarının tamamının aynı hizmet kalitesine sahip olduğu anlamına gelmiyor. Gümrükte takılan ve yakın bir gelecekte de gümrükten çıkacakmış gibi görünmeyen ev eşyalarınız yüzünden yabancısı olduğunuz bir ülkede zor durumda kalmamak adına, evden eve nakliyat konusunda tercih ettiğiniz firmanın geçmişine ve kurumsallaşma sürecindeki başarısına dikkat etmelisiniz. Sigortalı eşya gönderiminden paketleme ve depo hizmetlerine kadar sunulan tüm hizmetleri değerlendirerek, referansları da inceledikten sonra fiyat konusunda pazarlığa geçmenizde yarar var.

0 4 Continue Reading →

Londra’dan Türkiye’ye Kargo

İngiltere’den ülkemize göndereceğiniz kargolar için güvenilir ve aynı zamanda yüksek ücretler talep etmeyen bir firma arıyorsanız yerli uluslararası nakliyat firmalarının kargo alanındaki cazip fiyatlı hizmetlerine göz atmanızda yarar var. Bilinen birkaç uluslararası markanın hizmetleriyle kargoların sorunsuz gönderileceğinden emin olsanız dahi talep edilen ücretlerin yüksekliği, özellikle başkentte yaşayanları farklı nakliyat alternatifleri aramaya itiyor. Londra’dan Türkiye’ye kargo göndermek için tercih edilebilecek yerli firmaların sayısında, son on yıl içinde büyük artış olduğundan aslında sadece birkaç tanınmış şirketin sunduğu hizmetler arasından tercih yapılması gerekmiyor. Bu yerli firmalar içinde kurumsal kimlik sahibi, operasyon merkezini İngiltere’ye taşımış ve oldukça deneyimli, profesyonellerden oluşan ekiplere sahip olanlar var.

Kargonuzun profesyonel ekipler tarafından teslim alınması ve İngiltere’deki şehirlerarası taşımacılık yönetmeliklerine uygun bir şekilde havaalanına girişinin yapılmasının arından gümrük işlemlerinin de aynı hızla gerçekleştirilmesi gerekir. Ülkemize gelmiş olmasına karşın gümrükte takılan kargolar günlerce beklediğinden, İngiltere’den ülkemize kargo gönderenlerin ve ülkemizde bu iletileri bekleyenlerin birçoğu sorun yaşayabiliyor. Amatörce iş yapan firmaların gönderilerinde yaşanan bu tip sorunlar ilk başlarda cazip gelen düşük fiyatların hizmet kalitesiyle de ilişkili olduğunu gösteriyor. Yetkisiz ve bilgisiz kişilere emanet edilen kargoların hangi şartlarda taşındığı bilinmediğinden, bu kadar beklemenin sonrasında hasar görmüş ürünlerle karşılaşılabiliyor. Ticari işletmelerin gönderilerinde bu gibi problemler yaşanması müşteri memnuniyetini olumsuz etkileyerek, firmanın ticari itibarının da zarar görmesine yol açıyor.

İngiltere’de aktif olarak görev alan profesyonel ekiplere sahip ve ülke genelinde şubeleri bulunan, ürünleri kendi deposunda saklayacak kadar geniş bir operasyon ağı bulunan uluslararası nakliyat şirketlerinin tercih edilmesi durumundaysa bu gibi problemleri düşünmeye gerek kalmıyor. Ayrıca yüksek değere sahip ürünlerin kargoya verilmesi durumunda sigorta seçenekleri de sunulduğundan, en istenmeyen hasar görme ya da kaybolma gibi durumlar yaşansa dahi müşterilerin mağdur olması sigorta güvencesiyle engellenebiliyor. İngiltere ile ülkemiz arasında düzenli olarak kargo gönderimi yapan ve kargo teslimatı alan ticari işletmeler için özel fiyatlandırma seçenekleri de mevcut olduğundan, bu tip güvenilir kargo şirketleriyle çalışılması durumunda yerli firmaların ekonomik açıdan büyük avantaj sağlaması da mümkün.

0 8 Continue Reading →

İngiltere’den Türkiye’ye Yük Taşımacılığı

Uluslararası yük taşımacılığı alanında faaliyet gösteren yerli firmaların sayısı artarken uluslararası dev markaların da ülkemizde gelişen potansiyeli fark ederek piyasaya girmesi, özellikle Avrupa ülkelerinden ithalat yapan firmaların çok fazla alternatife sahip olmasına imkân tanıdı. Ülkemizdeki ticari işletmelerin ithalat ve ihracat konusunda en çok ilgilendiği Avrupa ülkelerinden olan İngiltere’den Türkiye’ye yük taşımacılığı ise uluslararası nakliyat firmaların özellikle üzerinde durduğu bir taşıma hattı. Almanya, İtalya ve İspanya gibi ülkelere alternatif sunan ada ülkesinden mal getirmek isteyen firmalarınsa bu işi asgari maliyetle ve sorunsuz bir şekilde yönetmesi için muhakkak taşımacılık konusunda hangi firmayı tercih edeceğine dikkat etmesi gerekir.

Gümrüklerde yaşanan aksiliklerden taşıma esnasında karşılaşılan problemlere kadar İngiltere’den mal getirmek isteyen yerli firmalar bugüne kadar pek çok olumsuzlukla karşılaştı. Yaşanan bu sorunların büyük bölümüyse anlaşmaya varılan uluslararası nakliyat firmasının yetersizliği ve saha ekibinin deneyimsizliği. Transit geçişlerin azami hızla yapılması ve gümrük işlemlerinde yasal prosedürlere takılmadan sevkiyatın planlanan süre dâhilinde gerçekleştirilmesi, uluslararası nakliyat firmasının profesyonelliğiyle ilgilidir. Kurumsallaşma sürecine uzun yıllar önce başlamış ve bu süreci başarıyla tamamlamış bir uluslararası nakliyat firmasıyla çalışmak ilk aşamada ekonomik açıdan dezavantajlı bir seçenekmiş gibi görünse de, daha düşük fiyat veren firmaların sunduğu güvenilirlik değerlendiğinde yapılacak ödemenin kesinlikle değeceğine emin olunabilir. Uluslararası yük taşımacılığındaki geniş sigorta seçenekleri arasından firmanız ve taşınan malların niteliklerine göre sizin için en uygun poliçeleri belirleyen kendi ekibine sahip bir uluslararası nakliyat firması, yükünüzün sorunsuz bir şekilde teslim edileceğini ve en akla gelmeyen ihtimallerin vücut bulması durumunda dahi zarara uğraşmayacağınızı garanti eder.

İngiltere’de teslim alınan her tip yükü, kendi ekibi tarafından gerekli incelemelere ve ölçümlere tabii tutan bu kurumsal uluslararası nakliyat firmaları depolarından çıkış yapmadan çok önce gerekli olacak bütün belgeleri hazır eder. Güzergâha bağlı olarak kullanılacak kara veya denizyollarına dair bilgilerin değerlendirilmesiyle yola çıkan yüklerin havayolu kullanılarak taşınacak olması durumundaysa gümrükte hiçbir sorunla karşılaşılmayacağından emin olunur. Bu şekilde yasal prosedürü diğer birçok Avrupa ülkesinden farklı olan ada ülkesinden problemsiz çıkış yapan mallar istenen taşıma yolu üzerinden ülkeye getirilir ve arzu ettiğiniz adrese de bizzat nakliyat firması tarafından teslim edilebilir.

0 4 Continue Reading →

İngiltere’den Türkiye’ye Taşınmak

Uzun yıllar boyunca İngiltere’de sürdüğü yaşamını ülkemize taşımak isteyenlerin önceliği, yıllar içinde kurulu bir düzen inşa etmek için yoğun çaba sarf ettikten sonra evinin eşyalarını nasıl Türkiye’ye taşıyacağı. Tüm eşyalarını İngiltere’de bırakmak ve ülkemize geldiğinde sıfırdan ev döşemekle uğraşmamak isteyenlerin arayışı, güvenebileceği ve fahiş fiyatlar talep etmeyen bir uluslararası nakliyat firması bulma yönünde. İngiltere’den Türkiye’ye taşınmak isteyenler eskiden olduğu gibi nakliyat firmalarının ofislerini dolaşmak yerine internet üzerinden ihtiyaçlarına yanıt verecek bir firma aradığından yüzlerce farklı yerli ve yabancı nakliyat firmasıyla karşılaşıyor. Uluslararası tanınmışlığa sahip olan, dünyaca ünlü nakliyat firmalarının kimileri o kadar yüksek ücretler talep ediyor ki; bu fiyatlarla eşyaları İngiltere’de bırakarak ülkemizde neredeyse tüm ev eşyalarını sıfırdan satın almak mümkün…

Astronomik kabul edilebilecek kadar yüksek harcamalar yapmadan İngiltere’deki evinin tüm eşyalarını Türkiye’deki yeni yuvasına taşımak isteyenlerin yüksek fiyatlar ile güvenilirlik arasında seçim yapmasına gerek yok. Çünkü artık yerli uluslararası nakliyat firmaları güven konusunda en ufak şüpheye yer vermeyen ve üstelik bilinen markaların ücretlerine kıyasla çok daha ekonomik uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sunuyor. Kurumsallaşma sürecinde önemli yol kat eden ve İngiltere’nin birçok kendine operasyon merkezleri, hizmet ofisleri, depoları ve kendine ait araç filoları bulunan bu firmalarla anlaşılması durumunda strese girmeden taşınma işlerinin altından kalkmak mümkün. Üstelik bütçe sarsan harcamalar da yapmadan…

Eşyalarınızın günlerce gümrükte beklemesine gerek bırakmadan evrak işlemlerini asgari sürede halleden ve yasal prosedürlerle canınızı sıkmak yerine uzman ekibiyle bu işlerin yükünü omuzlarınızdan alan bir uluslararası nakliyat firması, evinizi taşırken strese girmeden ülkeye geri dönmenin keyfini çıkartmanızı sağlayacaktır. Eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması gibi ihtiyaçlarınızı İngiltere’deki evinize gönderdiği, paketleme konusundaki deneyimli ekipleriyle karşılayan bu firmalar arasında ihtiyaç duyacağınız kolileri ücret talep etmeden karşılayan firmalar var. Bu tip bir firmayla çalışmanız durumunda profesyonel ekipler sayesinde evinizin eşyalarını paketlemek ve koli aramakla uğraşmadan taşınma işini en zahmetsiz ve stressiz şekilde halledebilir, Türkiye’deki yeni yaşamanıza çok daha keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

0 4 Continue Reading →